Erovydan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erovydan

Online Fórum szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Paris Leuman

Go down 
SzerzőÜzenet
Parys
Admin
Parys


nő Hozzászólások száma : 83
Age : 33
Tartózkodási hely : A Mátrix
Faj : Ragadozó
Szint (ha van) : Kiválasztott
Registration date : 2007. Oct. 19.

Paris Leuman Empty
TémanyitásTárgy: Paris Leuman   Paris Leuman Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2007 10:50 pm

Paris Leuman 1164999589efb3a

Név: Paris Leuman

Nem: férfi
Faj: halálmágus
Jellem: semleges
Életkor: 215 látszatra: 28
Isten: Syhet
Rang: Halálmágus - 5. szint (mester)

Család: Melitta férje; Van egy fiúk: Reimond
Klán: birodalmiak

Ruházat, ékszerek: sötét tónusú ruhák.

Fegyverek: kard

Varázstárgyak: -

Tulajdonságok:
Erő: 8
Ügyesség: 7
Bölcsesség: 7
Megjelenés: 8
Mágia: 5. szint - halál mester

Képzettségek:
Kardforgatás: 8
Tőrhasználat(kézi): 5
Tőrhasználat(dobó): 5
Íjászat: 4
Természet eszközeinek a használata (bot, kavics, sár, homok stb.): 2
Pusztakezes harc: 7

Paris Leuman 1149784417c82d8



Általános jellemzés:
Magas, jóképű, izmos testalkatú, fiatal férfi. Éjfekete szeme néha zölden villan. Haja fekete, a válláig ér. Viselkedése higgadt, méltóságteljes, lovagias, de képes gúnyolódni is. Ravasz és gyors észjárású, amit szeret leplezni.
Fekete inget, nadrágot és bakancsot visel. Az övén egy kisebbfajta szörny koponyája díszeleg, amit köpenye rejt el a kíváncsi szemek elől.
Fegyverei egy hosszú kardból – melybe zölden izzó rúnákkal van vésve a tulaj neve – két dobótőrből és egy ostorból állnak.


..Villám cikázik keresztül az égen. A sötétségből egy csuklyás alak körvonalai bontakoznak ki..
..Sikoltások.. vér.. halál.. csend..
..Egy újabb rossz álom a múltból. Üldözni fognak ezek az emlékek.. mindig..
..Elloptam egy medált. Az egész Birodalom engem keres. Teljes mértékben felesleges. Engem úgyse találnak meg..
..Megöltem egy kémet. A Dratrolok engem keresnek. Szintén értelmetlen. Jól elrejtőztem..
..Rám jött a gyilkolhatnék. Kisebb írtást hajtottam végre, erre száműznek! Felháborító! Elutazom..
..Unalom.. Megismerkedtem Cassiopeiaval, meg még néhány emberrel. Unalom.. Egyszerre öt nő akarja, hogy vegyem feleségül. Unalom.. és ah! Szerelmes vagyok egy nőbe. A neve Melitta. ÉN szerelmes vagyok.. Ez NEM normális dolog! Kezdek bedilizni..
..Amúgy a Birodalmiak közé tartozom. Szüleim közül apám főkapitány volt. Mindketten meghaltak még gyerekkoromban. Ezek után több mesternél is tanultam, köztük Erydan Cororonál. Gyűlölöm. Ő is engem. Gyűlöljük egymást! Amúgy ő Melitta apja. Fantasztikus..
..Halálmágus vagyok. Tudok halottakat idézni, meg varázsolni. Az emberek, hogy be tudnak tojni, ha meglátnak egy szellemet, vagy egy csontvázat!
Szeretem az ellenségeimet kiírtani. Imádok másokkal gúnyolódni és szemétkedni, bár ma már nem annyira, mint régen..

..Elmész, elmentél. Itthagytál, s magad után nekem csak a keserűség maradt. Fájó nyomot hagy tetted lelkemben, szívemben.. mert igen, nekem az is van. Nincs szerelem, vége.. mert te inkább őket választottad helyettem..

..Az idő mindent megváltoztat. Ahogy a hullám mossa, formálja a partot, úgy változik meg minden.
Én is megváltoztam. Tudom, hogy más lettem, különb annál, aki voltam.
Vannak akik szeretnek, és vannak akiket viszont-szerethetek. Ez mindennél fontosabb számomra. Nekem már ők az elsők...
Vissza az elejére Go down
https://erovydan.hungarianforum.com
 
Paris Leuman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erovydan :: Általános tudnivalók :: Karakterek-
Ugrás: