Erovydan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erovydan

Online Fórum szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Lyfaen

Go down 
SzerzőÜzenet
Parys
Admin
Parys


nő Hozzászólások száma : 83
Age : 33
Tartózkodási hely : A Mátrix
Faj : Ragadozó
Szint (ha van) : Kiválasztott
Registration date : 2007. Oct. 19.

Lyfaen Empty
TémanyitásTárgy: Lyfaen   Lyfaen Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2008 11:29 pm

Név: Lyfaen

Nem: férfi
Faj: Fél-vámpír
Kor: 15 év
Magasság: 175 cm
Jellem: semleges
Isten: -
Rang: -
Klán: -

Lyfaen Lyfaenb693c

Kellemes gyermekkorom volt. Amíg tartott. Anyámmal éltem egyedül. Hét éves koromban elküldött taníttatni. Hogy mire? Harcászatra, fegyverforgatásra. Nem volt kellemes érzés hogy meg kell válnom egyedüli családtagomtól. Apámmal nem tudom mi történt. Ha felőle kérdeztem sosem jött válasz. A mester csinos kinézetű nő volt. És amilyen szép olyan kegyetlen. Ketten tanultunk nála, én érkeztem később. Állandóan az orrom alá dörgölte hogy ő a jobb. Így ment ez hét teljes évig. Egyre jobbak, erősebbek ügyesebbek lettünk. Egy napon csúnyán összevesztünk. Nem szóltunk egymáshoz semmit. Mikor véget ért a nap és végeztünk feladatainkkal ő jött oda hozzám. Versenyt ajánlott. És én marha belementem, pedig a sziklamászás nem az erősségem. A tét nagy volt. Aki nyer az marad aki nem... gondolom kitaláljátok. harminc méterre a földtől egymás mellet haladtunk. És végre megelőztem! Boldogan öntött el a tudat hogy én leszek az aki itt fog maradni. Ekkor hatalmas fordulatot vett az életem. Egy kacaj...suhogás...kés áll ki a kezemből...fájdalom...zuhanás. És végül...halál. Lezuhantam. Egy árny jelent meg, a mester volt az. Mindent látott és mindent tudott. Nem maradt más választása. Felvágta egy pengével a kezét. A vért a szájába csorgatta, majd megcsókolt. Ha nem lettem volna halott biztos kiélveztem volna a pillanatot. Fájok. De szó szerint. Az egész énem, mindenem, a testem. A fájdalom a torkomon át oszlott szét ereimben. Görcsösen rángatóztam. Az utolsó gondolatom az volt...Hogy legalább élek. Másnap dél körül ébredtem. Fájt a fejem, alig láttam. A mester ült mellettem. Az első kérdésem, hol van a csaló? Elküldte. A második: Mi a fene történt tegnap? Amikor megtudtam az igazat, felfordult a gyomrom. Vért kaptam... a mesterét. Fakó arcát néztem mereven, ledöbbentett az igazság. Egy vámpír a mesterem. Most én is az lettem? Nem. Csak félvámpír. Hegyes szemfogak,gyorsaság és erő. Ettől a naptól kezdve egy évig csakis a vámpírságról tanultam. És most itt vagyok. Megtanultam, amit csak lehetett és most cél nélkül járom a világot. Fiatal vagyok, Nem tudom, mit kezdjek magammal. Az évek alig látszanak meg rajtam.

Fegyverzet: Egy kard, és pár dobócsillag .



Egyéb tulajdonságok: Nem szeretne senki ellensége lenni és kicsit tartózkodik az idegenektől.
Vissza az elejére Go down
https://erovydan.hungarianforum.com
 
Lyfaen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erovydan :: Általános tudnivalók :: Karakterek-
Ugrás: