Erovydan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erovydan

Online Fórum szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Corine Serade

Go down 
SzerzőÜzenet
Parys
Admin
Parys


nő Hozzászólások száma : 83
Age : 33
Tartózkodási hely : A Mátrix
Faj : Ragadozó
Szint (ha van) : Kiválasztott
Registration date : 2007. Oct. 19.

Corine Serade Empty
TémanyitásTárgy: Corine Serade   Corine Serade Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:11 am

Név: Corine Serade

Faj: káoszmágus --> dratrol
Nem: nő
Rang: Dratrol vezér lánya
Mágia: káosz/tűzmágia - 3. szint
Jellem: gonosz
Istene: Séa
Kor: 19
Családi állapot: házas - férj: Viadalmo Palatich

Corine Serade LilianabyAnathematixs6a371

Apám szerint egy tévedés vagyok az életében. Hiba volt megszületnem, és a puszta véletlen adta, hogy a nyakán maradtam.
Ő csak egy utódot akart. Egy fiút, saját képére mintázva. Csalódást okoztam.. lánynak születtem. Sosem érdekelte hogy lány vagyok, ugyan olyan szigorú nevelésben részesített mintha fiú lennék. Talán ennek a szigornak köszönhető, hogy annál szemtelenebb, pimaszabb és flegma lány lettem.
Amikor csak lehet, kibújok a szabályai alól, amikor csak lehet megszegem a törvényeit amit önkényesen alkotott.
Egyetlen terve velem, hogy férjhez adjon egy olyan dratrolhoz, aki majd a helyébe lép... csak ehhez előbb meg kéne nevelnie:P


Hosszú vörös hajú szépség. Szemei csodálattal töltenek el, arca bájos, mintha csak meg lenne festve. Porcelán, törékeny teste tele van fiatalos energiával, mely folyton kitörni vágyik. Mindig vörös ruhát hord, mely egyértelműen utal hova tartozására.
Szeret apja orra alá borsot törni kihívó ruháival, melyek szemtelenül mutogatják a zsenge szépség testét.
Vissza az elejére Go down
https://erovydan.hungarianforum.com
 
Corine Serade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus Serade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erovydan :: Általános tudnivalók :: Karakterek-
Ugrás: