Erovydan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erovydan

Online Fórum szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vlos Kal'daka

Go down 
SzerzőÜzenet
Parys
Admin
Parys


nő Hozzászólások száma : 83
Age : 33
Tartózkodási hely : A Mátrix
Faj : Ragadozó
Szint (ha van) : Kiválasztott
Registration date : 2007. Oct. 19.

Vlos Kal'daka Empty
TémanyitásTárgy: Vlos Kal'daka   Vlos Kal'daka Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2007 3:04 pm

Vlos Kal'daka 11522849373b6fa

Név: Vlos Kal'daka

Nem: Férfi
Faj: Félig vérfarkas, félig ember
Jellem: Semleges, átváltozáskor gonosz
Vallás: - hitetlen
Klán: Birodalmiak

Körülbelül annyira jóképű, mint amennyire gusztustalan. Nem meglepő, ha éppen egy fél nyullal látja valaki, miközben éppen elfogyasztja a fent említett állatot.
Izmos testalkatú, rendkívül gyors, hála a vérfarkasvérnek. Mivel csak félig az, ezért képes ellenálni az élő hús csábításának. Imád másokkal szemétkedni, gúnyolódni, a társaságában lévőket a sírba kergetni.. gyorsított eljárással.
Az utóbbi időben kissé hidegvérűvé vált. Nem nagyon foglalkozik semmivel, érdeklődését nehéz felkelteni. Nyugalma megingathatatlan.. egy bizonyos ideig.

Egy nyári éjszakán történt, fiatalok voltunk, folyton versengtünk, vetélkedtünk.. és gyűlöltük egymást. Amikor megláttam a vérfarkast, rögtön tudtam, hogy ez lesz az. Fogadtunk, a feltétel az volt, hogy be kell mennünk a táborukba, majd kijönni.
Bekentük magunkat vastagon sárral, hogy ne érezzék a szagunkat. Én indultam először, és már visszafele jöttem, amikor hirtelen egy sólyom vijjogását hallottam. A vérfarkasok felriadtak rá, és rögtön a betolakodót keresték, de én már el is rohantam. Ő ugyanannál a sziklánál állt ahol eddig, és kárörvendően vigyorgott. Dühös lettem, pedig ő semmiről sem tehetett. Egy gyors mozdulattal leütöttem, majd felkapaszkodtam a sziklára. A vérfarkasok megtalálták őt.. így nekem van időm elmenekülni.
Berohantam az erdőbe. Mit tettél, te szerencsétlen? Sóhajtották a fák.
Félig vérfarkas lettem, és ennél rosszabb talán nincs is. Emberi ésszel gondolkodni, cselekedni, közben néha, néha hirtelen felindulásból ölni, és minden holdtöltekor dühös szörnyeteggé változni, a többi vérfarkas gyenge pontjai nélkül. Ezért már ők is üldöznek. Azok akik teljesen vérfarkasok, hiszen így én más vagyok mint a többi.. de azt nem tudják, hogy ez egy átok következménye, mely egész életemben emlékeztetni fog legaljasabb tettemre, testvérem megölésére..


Vlos Kal'daka 1158502368b6a81
Vissza az elejére Go down
https://erovydan.hungarianforum.com
 
Vlos Kal'daka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erovydan :: Általános tudnivalók :: Karakterek-
Ugrás: