Erovydan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erovydan

Online Fórum szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Renor Verin - Gareth

Go down 
SzerzőÜzenet
Parys
Admin
Parys


nő Hozzászólások száma : 83
Age : 33
Tartózkodási hely : A Mátrix
Faj : Ragadozó
Szint (ha van) : Kiválasztott
Registration date : 2007. Oct. 19.

Renor Verin - Gareth Empty
TémanyitásTárgy: Renor Verin - Gareth   Renor Verin - Gareth Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2007 9:38 pm

Renor Verin - Gareth 11585049211bc0b

Név: Renor Verin

Renor Verin - Gareth 11522849373585f

Nem: férfi
Faj: halálmágus
Jellem: gonosz ill. semleges
Életkor: 399 látszatra: 25
Vallás: Syhet

Rang: Halál-Nagymester
Klán: Birodalmiak - klánvezér

Ruházat, ékszer: mélyzöld ing, fekete nadrág, fekete cipő. Ez a legjellemzőbb viselete. Néha fekete köpeny. Ékszerként a nyakában egy sárkányt formázó medált hord.
Tetoválásai: valójában egész testét belepik a tetoválások, de ezek nem látszanak. Igazából a csontjaira van "tetoválva" és ezek akkor kezdenek el látszódni a bőrén, ha varázsol. Normál esetben ujjbegytől maximum könyékig jelennek meg. Állandóan látható tetoválása a hátán lévő sárkány motívum. (Mely a csontokra tetoválttal válik teljessé, ha elérik.)

Fegyverek: mágia. Nagyon ritkán hord magánál fegyvert, maximum egy tőrt.

Varázstárgyak: ki tudja mit húz elő, a nadrágja zsebéből?

Tulajdonságok:
Erő: 9
Ügyesség: 7
Bölcsesség: 9 [Hülyeségmérő: 10]
Megjelenés: 10 (hiú, egoista dög)
Mágia: 6. - nagymester

Képzettségek:
Kardforgatás: 8
Tőrhasználat(kézi): 1
Tőrhasználat(dobó): 6
Íjászat: 0
Természet eszközeinek a használata (bot, kavics, sár, homok stb.): 4
Pusztakezes harc: 10

Renor Verin - Gareth Renorg4de12

De hát oly ösztövér remény is táplálhat,
Hogy aki még ma él, holnap meg nem halhat?
Hát ha az egészség s az erő jár veled,
Bízhatsz és a halált még messze képzeled?
Ily édes álmokkal ne csalogasd magad,
Mert biztos örömid közt hamar elragad.

Rendben, akkor bemutatkozom. A nevem Renor Verin. Igen.. AZ a Renor. Igen.. AZ. Igen, AZ is én vagyok! De nem mondhatnám inkább el én, magam?
Köszönöm..
Szóval kezdjük a legelején. Közel 400 éve születtem egy északi tanyán.. falun.. nah jó, egy kisvárosban. Nagyon jófej kiskölyök voltam, bár apámat és anyámat sosem ismertem. Egy őszfejű vénember fogadott magához.
Nagyvonalakban felvázolom milyen volt a gyerekkorom: SZAR. Most brutálisan őszinte voltam és csak egy kicsit szépítettem rajta. Ugyanis NAGYON SZAR volt. Sőt.. ********* SZAR volt. [khm.. elnézést Verin mester, de visszatérhetnénk a tárg.. illetve önre?] Persze, persze.. de ez hozzá tartozik az élettörténetemhez. [kifejtené bővebben?] Nem. [No de..] Oké, oké. Szóval az volt, hogy az az északi kisváros híres volt a mágusairól. A legjobbak kerültek ki onnan. Már 5 éves koromban eldöntöttem, hogy én is olyan nagy mágus leszek. Aztán közbejött az a váratlan fordulat, hogy 10 évesen kiderült rólam, hogy a mágiához a legkevésbé sem értek. Sőt.. olyannyira nem, hogy én voltam a röhögés tárgya a városban. Ott mindenki rendelkezett valamilyen minimális mágikus képességgel, csak én nem. 10 évesen már mindenki a mestereihez járt és gyakorolt, csak én nem. .

Nah és most ugrunk egy nagyot a történetben, mert nem tartozik rátok!! Utálom felemlegetni ezt az időszakot! A városiakat is tök véletlenül nyírtam ki, nem az én hibám volt!
*Hatalmasat csap az asztalra, majd visszaül a helyére. Vonásait hamar rendezi, csupán szemei villogásából látszik, hogy még mindig ideges.*

A lényeg, hogy lett mágikus hatalmam. Nem is kevés. Egy őszfejű pasas - igen, igen, szerintem is vonzom őket, bár kétlem, hogy buzi lett volna - vett a szárnyai alá. Ő tanított meg a halálmágia rejtelmeire. Aztán őt is kinyírtam.. az az igazság, hogy az önkontrollal voltak egy kis problémáim..
Mint később kiderült, nem véletlenül.. mivel a testemben két lélek lakozott. Én, Renor Verin, meg egy kb 800 éves démon. A neve Gareth. Nem szimpatizálok a módszereivel, ezt előre megjegyzem. Ma már nagyjából kordában tudom tartani, de ha ideges leszek.. nos akkor előtör. Annak pedig még egyszer sem volt jó vége.
Aztán hipp-hopp én lettem a halálmágus nagymester, nekem van a legnagyobb hatalmam blablablabla..



Renor Verin - Gareth DragonBackWarriorbyliqu29a05

Ezt az emberi ész soha fel nem járja,
Bár minden titkoknak légyen nagy búvárja.
A' bizonyos, hogy meg kell halni mindennek,
De rendelt idejét ki tudhatja ennek?
Várhatja hát éltünk akármelyik pontja,
Hogy gyógyíthatatlan mérgét reánk ontja.

Lelkes írónk felkeresett egy hölgyet, hogy mondjom véleményt Renorról:
"Írtó jó pasi. Nagyon helyes és sexi is. Izmos alkatú, de nem az a túltenyésztett gladiátor típus; illetve rendkívül magas. Pont megfelelő, pont szívdöglesztő. Hosszú, feket hajú, zöld szemű.. és folyton vigyorog. Ebben a vigyorban azonban van valami különleges, valami utánozhatatlan.
Amúgy viszont egy hiú, egoista dög! Utálom és gyűlölöm! Ez a szemét körbecsalja a világot. Minden jó nőt megfektet, aki az útjába kerül. A becsületes, szerelemre vágyó nők széles ívben kerüljék el, amíg nem késő! Mert ha egyszer már kinézett magának..."


Még egy kis tájékoztatás: két farkam van. Eeegen.. kettő. Nem, nem ÚGY! Jesszusom de perverzek itt az emberek.. mindjárt világgá is megyek. Ejj.. Nah, tehát.. van egy... úgy mint minden normális férfinak. Illetve van egy a hátul, ami olyan mint a sárkányoké (pikkelyes, izmos, elvékonyodó). Fogalmam sincs hogy került oda, biztos részeg voltam.
Általában el szoktam tűntetni, de van hogy látszik.

Renor Verin - Gareth The_Painted_Man_by_navate






___________________________________________________________


Név: Gareth

Nem: férfi
Faj: démon
Speciális mágia: szervezet irányítása
Jellem: kaotikus gonosz
Életkor: kb 800
Rang: démonok között a legerősebb
Klán: -

Tulajdonságok:
Erő: 9
Ügyesség: 5
Bölcsesség: 7
Megjelenés: 8
Mágia: 0. - speciális mágia: szervezet irányítása

Képzettségek:
Kardforgatás: 5
Tőrhasználat(kézi): 1
Tőrhasználat(dobó): 5
Íjászat: 2
Természet eszközeinek a használata (bot, kavics, sár, homok stb.): 4
Pusztakezes harc: 8

Renor Verin - Gareth Night_color_by_heise


Kinézet:
Jelenlegi: Renor testébe van zárva, így hozzá hasonló alakja van. Haja elől hosszabb, hátul pedig rövidebb. Szemei zöldek, de ha belenézünk, fenekelteln mélységgel találjuk szembe magunkat. Szemfogai mintha kissé élesebbek és nagyobbak lennének a kelleténél, de lehet, hogy csak úgy tűnik? Alkatilag ő is izmos, magas; viszont véknyabb mint Renor.
Eredeti: ezt a most élők közül még senki sem látta. Csupán Renor tudja a közös emlékeik miatt, hogy nagyjából hogyan néz ki.



Mire lehet képes egy őrült, tébolyodott elme? Bármire.. hajlamai olyan sokoldalúak, hogy már gömböt alkot.

------> Nah stop! Mi az már, hogy én meg itt nem mesélek?! Pedig teljesen központi ember vagyok! Mindenki Renor körül ugrál.. így Renor, úgy Renor! Pedig meg kell jegyeznem én százszorta jobb vagyok nála! Mindenben! A jó rohadt életbe!
Meg ne merj kérdőjelezni, mert kettétéplek kis szaros! Hülyének nézel, vagy mi??? Erre ne válaszolj!!
****Szúúúúúszááááááá.. mély levegő meg ilyesmi…****
Szóóóval.. minden úgy kezdődött, hogy ez a kis hülye (értsd Renor) halálmágus. Jellemző.. annyira gáz szerintem. Mármint most képzeld már el: ott áll előtted egy írtó jó hapsi.. (nem izgultam rá.. ááá nem.. nah.. de azért mégis csak furcsa lenne, ha magamat.. mármint… érted.. visszatérve:) kinéznéd belőle, hogy halálmágus? Most úgy őszintén? Hamarabb mondom rá, hogy fedőcsődör!
És én ezzel vagyok egy testbe zárva! Még jó hogy írtóra gonosz nézésem van, különben itt még olvadoznának a csajok! Teljesen megalázó lenne. Ha tekintetemmel olvasztani tudnék, akkor azt mondom OK. Nah de így? ÍGY???
A francba megint eltértem a témától! Ami persze ÉN (Gareth) vagyok, ne felejtsük el.
Tehát: csak hogy tudjátok, mellesleg megemlítem, hogy egy nagy halálmágusi dinasztia mégnagyobb leszármazottja vagyok. (Renor persze nem ezt ne felejtsük el! Ő csak úgy van magának!) Nemesi mivolt.. aaaah.. milyen szép is volt anno 800 évvel ezelőtt, amikor legyilkolásztam a fél világot..
Erre.. erre…………………….. egyszerűen.. csak úgy.. simán.. KINYÍRTAK!!!!
***Teljesen letargiába estem.. elmegyek felkoncolni valakit..***
Folytatom: szóval az a szemét fogta magát és átszúrt! Az még nem gond.. kirántom magamból oszt felnyomom neki, ezen ne múljék! Nah de basszus.. ki számított rá, hogy mágiával átitatott! Sőt fénymágiával!
Szóval feldobtam a bocskort.. elég gáz szerintem..
Aztán valami újjászületéses izét éreztem magamban! Fú mondom azta, nah itt már lesz valami! Erre.. erre.. bezártak egy taknyos kölyök testébe!!! Hova lett az én tökélyem?! Egy ekkora gyilkoszsenit nem lehet egyszerűen megkötni! Mindjárt kinyírok valakit! (Upsz.. utólag kiderült hogy akit feldaraboltam, az Renor apja volt.. most kicsit pipa.. azt nem tudom, hogy magára e, vagy rám.. De szerintem mindjárt bedilizik.. erre abból következtetek, hogy……………..)
400 év múlva: A jó rohadt életbeeeee! Bezárt ez a köcsög egy tükörbe! Nah de le is tagadnám magam, ha nem szabadultam volna ki! Éééés most újra itt van Gareth.. hiányoztam mi?
Bár kicsit bediliztem egy tükörbe zárva, de hát istenem.. mikor az ember már azon gondolkozik, hogy…….. szóval nah. No comment.. Végeztem!


Renor Verin - Gareth Feldruid_by_sandara
Vissza az elejére Go down
https://erovydan.hungarianforum.com
 
Renor Verin - Gareth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erovydan :: Általános tudnivalók :: Karakterek-
Ugrás: